dogalgaz klima kombir radyatör havalandırma muhendislik hizmetleri
 • Kombi Çeşitlerimiz

  Buderus Kombiler

  Akıllı Kombi Yoğuşmalı Kombi
 • Ariston Kombiler

  Clas Egis Genus
 • Bosch Kombiler

  Eurosmile Hermetik Eurosmart Hermetik Euromaxx Hermetik
 • Demirdöküm Kombiler

  Vinto Sargon Condense
 • Ariston Genus
   ariston microgenius kombi
  - Kişiye özel konfor
  - En üst düzeyde performans
  - Düşük yakıt tüketimi (1-2 yıldızlı yanma verimli geleneksel kombi kat kaloriferlerine göre en az %15 daha az)
  - Muhteşem etkileşim
  - Çok fonksiyonlu dijital gösterge
  - Her zaman lüks bir sıcaklık kontrolü sağlayan 35 kW güç
  - Test edilmiş sessizlik
  - Cazip tasarım
  - Yeni Genus Projesinin başlıca özelliği zengin model ve aksesuar çeşididir.
  - Esnek montaj
  - Gizlenmiş su bağlantıları
  - Kompakt boyut
  - Kablosuz sıcaklık kontrolü
  - Önden kolay erişim
  - Aletsiz bakım
  - Standart Parçalar
  - Kendi kendini kontrol
  - Daha fazla verim,maksimum tasarruf,eşsiz konfor kusursuz biçimde sağlanır.
  - Kombi kat kaloriferi üzerindeki gereksiz stresi önler.
  - ~ 15% ENERJİ TASARRUFU
  - Yarı Otomatik Doldurma : Yeni modeller ortamı gözlerler ve buna göre ayarlarını değiştirirler. Sizi olası arızalardan haberdar edip yapılacak işlemi belirtirler. Örneğin, ısıtma sistemi basıncında bir düşme söz konusu olursa, yarı-otomatik doldurma sistemi bunu ekranda gösterir. Sistemi ideal basıncına geri götürmek için tüm yapmanız gereken, sadece düğmeye basmaktır.
  - Yeni Info Düğmesi : Yeni Ariston serisi; kombinin sağladığı tüm işlemler ve servislerle ilgili bilgiye anında ve sezgisel erişimi sağlayan Info sistemiyle sizinle konuşur. Kombi kat kaloriferi üzerindeki LCD ekran size sıcaklıkları, basıncı, arızaları (Teknik Yetkili Servisine bildirilecek olan), bir sonraki servise kadar kalan gün sayısını ve farklı bölgelerin yönetimini gösterir. Bu, normal olarak mevcut olmayan ve Teknik Yetkili Servisine de yardımcı olan bilgiler, kombinizin çalışması hakkında içinizin daima rahat olması için çok yararlı bir diyalog oluşturur.
  Maksimum ve minimum basınç düzeyleri isteğe göre ayarlanabilir.
  Konfor Sistemi : Elektronik parçalar (fan ve pompa) kendi performanslarını sistemin özel gereksinimlerine göre ayarlayarak enerji tüketiminde önemli bir azalmayı garanti eder ve her zaman maksimum konfor sağlarlar. Sıcaklık derecesi seçiminde bir sınırlama yoktur; yüksek performans düzeyi şimdiye kadar görülmemiş oranda esneklik sağlar. Akıllı Comfort Plus (Art› Konfor) sistemini seçerek, sıcak musluk suyu teminini hızlandırıp yalnızca 5 saniye içinde sıcak suyu elde edebilirsiniz. Comfort (Konfor) modunda ise, gereksiz tüketimi önlemek için bu fonksiyon tam 30 dakika devam eder.
  Program Saati : Yeni Ariston kat kaloriferlerinde, ilave cihazlara gerek duymadan odanızın sıcaklığını tam dilediğiniz gibi ayarlayabilmeniz ve kombinizin gün içindeki çalışma zamanlarını kombinizin üzerinden planlayıp ekranında izleyebilmeniz için bir program saati vardır.