dogalgaz klima kombir radyatör havalandırma muhendislik hizmetleri
 • Klima Çeşitlerimiz

  Isısan Klimalar

  Highlife Split Klimalar Goodman Kanallı Klimalar Amana Otel Odası Klimaları Highlife Hava Perdeleri Highlife Nem Alma Cihazları Highlife Gizli Tavan Tipi Klimalar Goodman Esnek Hava Kanalları Goodman & Highlife Soğutma Sistemleri Aksesuarları
 • Daıkın Klimalar

 • Amana Otel Odası Klimaları
   bosch kombi çeşitleri kombide kampanya
  - Soğutma Kapasitesi: 9.900 – 12.000 Btu/h *
  - Isıtma Kapasitesi: 9.300 – 11.700 Btu/h *
  - Havalandırma Kapasitesi: 120 m³/h
  - +52°C dış hava sıcaklığına kadar soğutma, -29°C dış hava sıcaklığına kadar ısıtma yapar.
  - Amerika'da kendi sınıfının en sessiz ve en çok satılan cihazıdır. Holiday Inn, Ramada ve Mariott gibi bir çok otelde kullanılmaktadır.
  - 120 m³/h taze hava alabilmektedir. Taze hava miktarını bir damper ile kontrol eder. Ortam havası emişinde ve taze hava girişinde bulunan anti bakteriyel filtresi ile havayı temizlerken, kendisini de korur.
  - Türkiye'de 6 yıldır kullanılmaktadır. Bugüne kadar filtre temizliği dışında hiçbir servis yapılmamıştır. Arızalanan tek bir cihaz olmadığı gibi hiç bir cihaza gaz şarjı dahi gerekli olmamıştır.
  - Türkiye koşullarına uygun ve 220V-50Hz olarak üretilir. 165V'a kadar düşük voltajlarda çalışabilir. 165V'un altında kendini korumaya alır ve kapanır.
  - Enerji ekonomisi sağlamak için, otel işletmecisinin seçtiği aralığa (soğutma ve ısıtma için ayrı değerler) ayarlanabilen sıcaklık ayar aralığına sahiptir.
  - Çok kısa sürede ve kolayca monte edilebilir. Yatırım ve montaj kademeli olarak yapılabilir.
  - Drenaj hattına ihtiyaç duymaz. Otomatik olarak kondens suyunu buharlaştırır.

  * Isıtma için 8°C, soğutma için 35°C dış hava sıcaklıklarındaki değerlerdir.