dogalgaz klima kombir radyatör havalandırma muhendislik hizmetleri
 • Klima Çeşitlerimiz

  Isısan Klimalar

  Highlife Split Klimalar Goodman Kanallı Klimalar Amana Otel Odası Klimaları Highlife Hava Perdeleri Highlife Nem Alma Cihazları Highlife Gizli Tavan Tipi Klimalar Goodman Esnek Hava Kanalları Goodman & Highlife Soğutma Sistemleri Aksesuarları
 • Daıkın Klimalar

 • Goodman Kanallı Klimalar
   goodman kanallı klima
  - Soğutma Kapasitesi: 24.000 – 220.000 Btu/h *
  - Isıtma Kapasitesi: 23.600 – 186.000 Btu/h
  - Sıfır hatayla üretilir. ARI enstitüsü tarafından üç yılda bir verilen “Sıfır hata” sertifikasını 1991 yılından beri aralıksız olarak alabilen tek firma Goodman’dır.
  - Soğutma ve ısıtmanın yanı sıra 12 ay boyunca havalandırma da yapar. Bir binanın ısıtmadan da soğutmadan da önce gelen ihtiyacı havalandırmadır. Sağlıklı bir ortam için binanın “hava alabilmesi” şarttır.
  - Ortamı pozitif basınçta tutarak toz, polen yüklü ve istenmeyen koşullardaki (kışın soğuk, yazın sıcak olan) dış havanın ortama girmesini önler. İç hava kalitesinin yüksek kalmasını sağlar.
  - Havayı kanallarla ortama dağıtır. Tüm noktalarda homojen bir dağılım sağlar. Tek bir noktadan tüm yükü üflemediğinden rahatsızlık oluşmasına izin vermez.
  - Split modellerin iç-dış ünite arasında 60 metreye kadar bakır boru çekilebilmesi sayesinde yerleşimi daha kolaydır.
  - Gazlı ısıtıcı modelleri (GMP ve PGB) ısıtmayı Doğal Gaz veya LPG ile yaptığından ısıtma kapasitesi dış hava sıcaklığına bağlı olarak değişmez. Gaz yakıtın yüksek verimiyle ısıtma yapar. Havadan ısıtma yaptığından ortamı daha çabuk ısıtır. Özellikle hafta sonu evleri, dağ evleri gibi aralıklı kullanılan mekanlar için idealdir.
  - Çatı tipi paket klimalar ise tek bir parçadan oluşur ve dış ortama yerleştirilir. İç ortama kanallar ile ulaşır.

  * Soğutma için 30°C, Isıtma için Split Klimalarda 7°C Hava Isıtıcılarda ise herhangi bir (gazlı ısıtıcıların kapasiteleri dış hava sıcaklığından bağımsızdır) dış hava sıcaklıklarındaki değerlerdir.