dogalgaz klima kombir radyatör havalandırma muhendislik hizmetleri
 • Klima Çeşitlerimiz

  Isısan Klimalar

  Highlife Split Klimalar Goodman Kanallı Klimalar Amana Otel Odası Klimaları Highlife Hava Perdeleri Highlife Nem Alma Cihazları Highlife Gizli Tavan Tipi Klimalar Goodman Esnek Hava Kanalları Goodman & Highlife Soğutma Sistemleri Aksesuarları
 • Daıkın Klimalar

 • Highlife Hava Perdeleri
   Highlife Hava Perdeleri
  - Uzunluk: 900 – 1.200 – 1.500 mm
  - Hava Debisi: 800 – 1.100 – 1.400 m³/s
  - Kapının üzerine uygun biçimde yerleştirilerek iç ortam ile dış ortam havasını birbirinden ayırır. Güçlü fanı ile klimatize edilmiş iç havanın dışarı kaçmasını, dış ortamda bulunan istenmeyen sıcaklığın veya tozlu havanın iç ortama girmesini engeller.
  - Infrared uzaktan kumandası ile cihaz rahatlıkla kumanda edilebilir. Kumanda kullanımı oldukça basit ve etkilidir.
  - İki kademeli fan sistemi sayesinde gerekli durumlarda kolaylıkla servis debi ayarı yapabilir.
  -İhtiyaca bağlı olarak cihaza kanal bağlantısı yapıldığında şartlandırılan hava istenilen yere taşınabilir.
  - Özel dizayn edilmiş fan pervanesi sayesinde sessiz ve yüksek performansla çalışır.
  - Her kapasitede elektrikli ısıtıcılı ve sulu bataryalı modelleri mevcuttur. Üzerindeki elektrikli ısıtıcısı veya sulu bataryası ile kışın soğuk hava üflemez, altından geçen insanları rahatsız etmez. Mevcutta sıcak su tesisatı varsa sulu bataryalı modeller tercih edilmelidir, böylelikle enerji tasarrufu sağlanır.
  - Standart ekipmanlarıyla güvenli bir şekilde çalışır. Gelişmiş elektronik kart devresiyle sürekli olarak çalışması kontrol altındadır. Elektrikli ısıtıcılarının emniyetli çalışması için sürekli olarak koruma termostadı ile kontrol edilir.